top of page
Image by Robin Kutesa

Dekarz Marki - fachowa i kompleksowa pomoc

Świadczymy usługi dekarskie względem Klientów z Marek oraz innych miejscowości w bezpośredniej okolicy Warszawy. Oferujemy pomoc w ramach renowacji i naprawy dachów na budynkach mieszkalnych, zakładach pracy, użyteczności publicznej. Wykonujemy gruntowne konserwacje dachów, przeprowadzamy przeglądy, diagnozujemy poziom szczelności oraz wykrywamy wszelkie usterki. Przeprowadzamy także montaż dachów, kontrolę i modernizację izolacji, naprawę stolarki okiennej. Branża dekarska nie stanowi dla nas żadnej tajemnicy, a w naszej codziennej pracy stosujemy jej najlepsze rozwiązania.

Nasze usługi Dekarskie w Markach

Jakość i wsparcie

Przeglądy dachów

Naprawa i uszczelnienia pokryć dachowych

Montaż komunikacji dachowej, płotków przeciwśniegowych

Montaż i naprawa rynien

Montaż obróbek dekarskich

Krycie papą termozgrzewalną

Montaż i wymiana okien dachowych

Hydroizolacja polimocznikowa

Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, mamy doświadczenie i wiedzę, aby zrobić to solidnie. Zadzwoń do nas w celu konsultacji.

Czyszczenie dachu
Dekarz w Pracy

Usługi dekarskie w naszej ofercie w Markach

Naszą ofertę kierujemy do odbiorców prywatnych, inwestorów, zarządców nieruchomości, spółdzielni. Chętnie przeprowadzimy wszelkie konieczne naprawy w obrębie Państwa dachu oraz pomożemy w jego bieżącej konserwacji. Zajmujemy się także instalacjami rynien oraz warstwami izolacyjnymi, pomagając zachować dach w najlepszym stanie technicznym przez wiele lat.

Każde otrzymane zlecenie poddajemy indywidualnej analizie, tworząc jego spersonalizowaną wycenę. Renowacją i konserwacją dachów zajmujemy się od wielu lat, a uzyskane doświadczenie i kwalifikacje uczyniły nas specjalistami w branży. Dzięki temu możemy zaoferować kompleksową i fachową pomoc w niemal każdym problemie i usterce, jakie mogły wystąpić w konstrukcji dachu. Dysponujemy szerokim zapleczem części, sprzętów i materiałów, a naszą kadrę tworzą wykwalifikowani specjaliści. Gwarantujemy, że powierzone nam dachy odzyskają najlepszy stan techniczny, pełną szczelność oraz atrakcyjną prezencję.

Dekarz: Marki - Warszawa - mazowieckie. Profesjonalna pomoc dekarza

Naszą ofertę kierujemy do odbiorców z mazowieckiego - Warszawy, Marek oraz innych miejscowości z regionu. Chętnie przyjmiemy Państwa zlecenie oraz zaproponujemy najlepszy pakiet usług dopasowanych do konkretnych potrzeb. Z naszej strony mogą Państw liczyć na konkurencyjne stawki, dużą dostępność terminów oraz przejrzyste zasady współpracy. Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań już teraz. Jesteśmy gotowi nieść wszystkim potrzebującym jej kontrahentom!

naprawa-dachow.jpg
Dachówka
Kontakt

Zastanawiasz się nad naprawą swojego dachu ?
Skontaktuj się z firmą DACH SERWIS i dowiedz się więcej.

05-091 Ząbki/Warszawa

737805800

bottom of page