top of page
Image by Robin Kutesa

Dekarz - Zielonka. Fachowa i kompleksowa pomoc

Specjalizujemy się w usługach dekarskich, które świadczymy względem szerokiego grona odbiorców. Współpracujemy z Klientami prywatnymi oraz biznesowymi, a także spółdzielniami i zarządcami nieruchomości. Oferujemy kompleksową pomoc w ramach wykonywania przeglądów dachów, przeprowadzania napraw dachów, poprawy stanu izolacji, oczyszczania powierzchni dachu. Zajmujemy się także instalacjami odprowadzającymi wodę opadową, kominami, stolarką okienną oraz modernizacją starszych pokryć dachowych.

Doskonale wiemy jak ważną sprawą jest troska o dobry stan techniczny dachu, który ma wpływ na termoizolację całego budynku. Dlatego wszystkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie jakości, starannie i w sposób profesjonalny. Oferujemy je mieszkańcom Zielonek oraz innych miejscowości w najbliższej okolicy Warszawy.

Nasze usługi dekarskie w Zielonce

Jakość i wsparcie

Przeglądy dachów

Naprawa i uszczelnienia pokryć dachowych

Montaż komunikacji dachowej, płotków przeciwśniegowych

Montaż i naprawa rynien

Montaż obróbek dekarskich

Krycie papą termozgrzewalną

Montaż i wymiana okien dachowych

Hydroizolacja polimocznikowa

Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, mamy doświadczenie i wiedzę, aby zrobić to solidnie. Zadzwoń do nas w celu konsultacji.

Czyszczenie dachu
Dekarz w Pracy

Usługi dekarskie w naszej ofercie w Zielonce

Świadczymy usługi dekarskie względem budynków o różnym profilu, konstrukcji, powierzchni dachu i szczegółowych wymaganiach. Z łatwością przeprowadzamy czynności diagnostyczne pozwalające odnaleźć potencjalne nieszczelności. Aplikuje precyzyjnie dobrane środki zaradcze i rozwiązania, pozwalające przywrócić dachowi jego pełną sprawność i najlepszy stan techniczny. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem części, sprzętów i urządzeń, które z powodzeniem aplikujemy w naszej codziennej pracy.

Każde zlecenie poddajemy szczegółowej analizie, tworząc dedykowaną dla niego wycenę. Zawsze jesteśmy gotowi zaproponować konkurencyjne stawki cenowe oraz pełną dostępność naszej ekipy remontowo-serwisowej. Jesteśmy terminowi, a wszelkie działania przeprowadzamy dokładnie, sprawnie i szybko. Gwarantujemy przy tym profesjonalne wsparcie i doradztwo w ramach bieżącej współpracy oraz samodzielnej konserwacji dachu.

Dekarz: Zielonka - Warszawa - mazowieckie. Profesjonalna pomoc dekarza

Naszą ofertę kierujemy do odbiorców z Zielonek, Warszawy oraz innych miejscowości z mazowieckiego. Chętnie podejmiemy współpracę długoterminową jak i wykonamy zlecenia jednorazowe. W każdym wypadku jesteśmy gotowi zaproponować najlepsze warunki współpracy, dopasowane do portfela różnych grup kontrahentów. Zapraszamy do kontaktu i składania zapytań ofertowych już teraz!

naprawa-dachow.jpg
Dachówka
Kontakt

Zastanawiasz się nad naprawą swojego dachu ?
Skontaktuj się z firmą DACH SERWIS i dowiedz się więcej.

05-091 Ząbki/Warszawa

737805800

bottom of page