top of page
Image by Robin Kutesa

Profesjonalna naprawa dachów. Warszawa - Piaseczno - Wawer

Jedną z najczęściej wybieranych usług w naszej ofercie jest naprawa dachów, którą realizujemy względem szerokiego grona odbiorców. Podejmujemy się renowacji dachów w budynkach mieszkalnych, zakładach pracy, przemysłowych, komercyjnych. Jesteśmy otwarci na współpracę w ramach regularnie wykonywanych konserwacji i serwisu, jak również na realizację zleceń jednorazowych. Działamy na terenie Warszawy i w bezpośredniej okolicy - na Wawerze, w Piasecznie oraz innych regionach mazowieckiego - wszędzie tam gdzie pojawia się potrzeba profesjonalnej naprawy i remontu dachu.

Dekarz w Pracy

Szybko i sprawnie - naprawa dachów w naszej ofercie

Naprawy dachów realizujemy od wielu lat, bazując na naszym doświadczeniu oraz dostępie do specjalistycznych sprzętów i środków. Zajmujemy się wykrywaniem oraz usuwaniem różnego typu usterek i nieprawidłowości. Z łatwością naprawimy braki w obrębie warstw termoizolacyjnych, jak również w komunikacji dachowej, systemach rynien, kominach, stolarce okiennej dachowej. Powierzone nam prace realizujemy szybko i sprawnie, zgodnie z ustalonym uprzednio planem oraz w dogodnych dla naszych Klientów terminach.

Naszą kadrę serwisowo-remontową tworzą doświadczeni i wykwalifikowani dekarze. Jesteśmy gotowi wykonać kompleksowy przegląd Państwa dachu oraz opracować projekt jego renowacji i naprawy. Wszystkie zlecenia analizujemy dokładnie i szczegółowo, określając jaka technologia i środki będą potrzebne do finalizacji, a zarazem dążąc do optymalizacji kosztów ponoszonych przez naszych kontrahentów.

Remont dachu w Warszawie - czyli nie tylko naprawa dachów

Wykonujemy naprawy, renowacje, remonty, przeglądy oraz świadczymy kompleksowy pakiet usług serwisowych. Z łatwością przywrócimy dachowi jego estetyczny wygląd, jak również zmodernizujemy stan termoizolację, wypełniając wszelkie braki. Gwarantujemy przy tym szybkie i sprawne działanie, w najkrótszym możliwym czasie.

Nasza oferta jest skierowana do właścicieli i zarządców nieruchomości z terenu Warszawy, w tym dzielnicy Wawer, a także Piaseczna i innych miejscowości z mazowieckiego. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na konkurencyjne stawki, szeroką dostępność naszej ekipy serwisowej oraz przejrzyste zasady współpracy. Zapraszamy do kontaktu już teraz - chętnie udzielimy szczegółowych informacji na temat naszej oferty oraz przyjmiemy Państwa zlecenie.

naprawa-dachow.jpg
Dachówka
Kontakt

Zastanawiasz się nad naprawą swojego dachu ?
Skontaktuj się z firmą DACH SERWIS i dowiedz się więcej.

05-091 Ząbki/Warszawa

737805800

bottom of page