top of page
Image by Robin Kutesa

Dekarz - Wawer. Fachowa i kompleksowa pomoc

Od wielu lat świadczymy usługi dekarskie względem naszych kontrahentów z Warszawy, w tym z dzielnicy z Wawer. Jesteśmy gotowi podjąć się współpracy w ramach naprawy, modernizacji i izolacji pokryć dachowych. Zajmujemy się także stolarką okienną, wykrywaniem nieszczelności, przeprowadzaniem przeglądów technicznych. Zawsze świadczymy usługi na najwyższym poziomie, korzystając z naszej wykwalifikowanej i doświadczonej kadry dekarzy.

Pomoc fachowca jest niezastąpiona w przypadku konstrukcji dachowych, które mają olbrzymi wpływ na termoizolację budynku oraz jego estetykę. By mieć pewność, że dach będzie w najlepszym stanie technicznym, doskonale izolującym przed oddziaływaniami zewnętrznymi, warto powierzyć go naszej opiece.

Nasze usługi dekarskie na Waweru

Jakość i wsparcie

Przeglądy dachów

Naprawa i uszczelnienia pokryć dachowych

Montaż komunikacji dachowej, płotków przeciwśniegowych

Montaż i naprawa rynien

Montaż obróbek dekarskich

Krycie papą termozgrzewalną

Montaż i wymiana okien dachowych

Hydroizolacja polimocznikowa

Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, mamy doświadczenie i wiedzę, aby zrobić to solidnie. Zadzwoń do nas w celu konsultacji.

Czyszczenie dachu
Dekarz w Pracy

Usługi dekarskie w naszej ofercie - Wawer

Z chęcią nawiążemy współpracę z Klientami prywatnymi oraz biznesowymi, opartą na przeprowadzaniu przeglądów, napraw i konserwacji wszelkiego typu dachów. Specjalizujemy się w pokryciach domów mieszkalnych, budynkach komercyjnych oraz zakładach pracy. W każdym wypadku jesteśmy gotowi szybko i sprawnie przeprowadzić gruntowny przegląd dachu oraz zaproponować najlepsze rozwiązania pozwalające przywrócić mu najlepszy stan. Dysponujemy szerokim zapleczem urządzeń, przyrządów i elementów konstrukcyjnych, które pozwala nam na natychmiastowe wykonanie wszelkich napraw dachu i modernizacji.

Każde otrzymane zlecenie przechodzi gruntową analizę, na podstawie której dobieramy najlepsze środki zaradcze oraz tworzymy indywidualną wycenę. Zawsze jesteśmy gotowi zaproponować najkrótsze możliwe terminy, dopasowane do dostępności naszych Klientów. Dajemy gwarancję najwyższej jakości naszych usług oraz profesjonalnego wsparcia przez cały czas trwania współpracy.

Dekarz: Wawer - Warszawa - mazowieckie. Profesjonalna pomoc dekarza

Naszą ofertę kierujemy do Klientów z dzielnicy Wawer, a także całej Warszawy i innych regionów mazowieckiego. Atrakcyjne stawki, duża dostępność terminów oraz wieloletnie doświadczenie uczyniły nas jedną z najchętniej wybieranych firm dekarskich w regionie. Zapraszamy do kontaktu już teraz, chętnie przyjmiemy i rozpatrzymy Państwa zlecenie, przygotowując spersonalizowaną ofertę, dopasowaną do Państwa potrzeb i sytuacji.

naprawa-dachow.jpg
Dachówka
Kontakt

Zastanawiasz się nad naprawą swojego dachu ?
Skontaktuj się z firmą DACH SERWIS i dowiedz się więcej.

05-091 Ząbki/Warszawa

737805800

bottom of page