top of page
Image by Robin Kutesa

Profesjonalna renowacja kominów - Piaseczno i cała Warszawa

Renowacja kominów to usługa skierowana do właścicieli i zarządców nieruchomości, pragnących poprawić stan instalacji grzewczej w sposób odczuwalny przez domowników. Dobrze wykonany i zabezpieczony komin ma olbrzymi wpływ na wydajną pracę całej instalacji. Jednocześnie jest to element w dużym stopniu narażony na uszkodzenia. Oddziałują na niego para wodna, związki powstające w procesie spalania, wysokie i niskie temperatury. Z tych powodów nawet najlepiej wykonany komin może doznać usterek w toku eksploatacji.

Nasza firma od wielu lat świadczy usługi w ramach renowacji kominów, którą realizujemy na terenie Piaseczna, Warszawy i innych okolicznych miejscowości. Dogodna lokalizacja oraz świetne skomunikowanie z aglomeracją stolicy pozwalają nam zaproponować szeroką dostępność terminów oraz możliwość niesienia pomocy niemal natychmiast po otrzymaniu zlecenia. Warto nie ignorować złego stanu komina i zdecydować się na jego renowację jak najszybciej.

kominow-renowacja.jpg

Renowacja kominów od A do Z - kompleksowa pomoc w ramach naprawy kominów

Z łatwością przeprowadzimy remont kominów o różnym typie konstrukcji i instalacji. Doskonale znamy się na odnowie przewodów kominowych, których stan techniczny szybko diagnozujemy oraz odnajdujemy wszelkie potencjalne usterki. Wykonujemy takie prace szczegółowe jak uszczelnianie przewodów, przemurowywanie komina, modyfikacja konstrukcji, dobór i montaż wkładów, poszerzenie przewodu, montaż nasad kominowych, montaż systemów oraz frezowanie kominów.

Wszystkie działania wykonujemy sprawnie i szybko, uwzględniając wymogi związane z konkretnym typem komina jaki poddajemy renowacji. Służymy także fachowym doradztwem w ramach bieżącej eksploatacji i konserwacji przewodu kominowego. Realizujemy również usługi czyszczenia komina, pozwalające na usunięcie najbardziej opornych osadów rdzy i innych wytworów procesu spalania.

Renowacja kominów - oferta dla Klientów z Warszawy, Piaseczna i okolic

Niesiemy kompleksową i profesjonalną pomoc wszystkim kontrahentom pragnącym przeprowadzić renowację swoich kominów. Oferujemy im przejrzyste zasady współpracy, indywidualne podejście do ich zlecenia oraz konkurencyjne dla naszego regionu stawki. Regularnie podejmujemy współpracę z odbiorcami prywatnymi, biznesowymi oraz zarządcami nieruchomości z terenu Warszawy, Piaseczna i okolic. Zapraszamy do nawiązania kontaktu oraz składania zapytań ofertowych już teraz!

renowacja-kominow.jpg
Dachówka
Kontakt

Zastanawiasz się nad naprawą swojego dachu ?
Skontaktuj się z firmą DACH SERWIS i dowiedz się więcej.

05-091 Ząbki/Warszawa

737805800

bottom of page