top of page
Image by Robin Kutesa

Naprawa rynien Warszawa

Rynny odgrywają istotną rolę w procesie odprowadzania wody deszczowej z dachu. Ich prawidłowe funkcjonowanie jest niezbędne do ochrony budynku przed wilgocią i uszkodzeniami. Niestety z czasem lub w wyniku nieprawidłowego montażu rynny ulegają uszkodzeniom. W takich sytuacjach niezbędna jest ich szybka naprawa.


Naprawa rynien pozwala przywrócić prawidłową funkcję systemu doprowadzania wody z dachu bez konieczności wymiany orynnowania. To rozwiązanie tańsze dla inwestora, a zarazem szybsze w realizacji. 

naprawa-rynien-warszawa.jpg

Naprawa rynien: Jakie problemy rozwiązujemy?

Najczęstsze problemy, które mogą wystąpić w systemach rynnowych i które rozwiązujemy to:

·       Spowodowane niewłaściwym montażem lub zużyciem uszczelnień nieszczelności na połączeniach.

·       Powstające w wyniku korozji, uszkodzeń mechanicznych lub starzenia się materiału pęknięcia i dziury w rynnach i rurach spustowych.

·       Zatory blokujące przepływ wody.

·       Uszkodzenia mechaniczne rynien spowodowane przez czynniki atmosferyczne i mechaniczne.

Naprawę rynien każdorazowo przeprowadzamy w taki sposób, aby zapewnić sprawne funkcjonowanie systemu, jednocześnie ograniczając koszty naprawy po stronie inwestora. W przypadkach, kiedy stan orynnowania tego wymaga zalecamy wymianę całych odcinków rynny. Pomagamy wówczas w doborze orynnowania o identycznych lub zbliżonych parametrach wizualnych, dzięki czemu miejsce wymiany nie odznacza się na tle całego budynku.

Dlaczego naprawa rynien jest tak ważna?

Naprawa rynien to inwestycja w ochronę budynku przed wilgocią i poważnymi uszkodzeniami. Sprawne rynny zapobiegają zalewaniu elewacji, fundamentów oraz podmakaniu terenów wokół budynku. Regularne naprawy i konserwacja rynien pozwalają uniknąć kosztownych remontów i przedłużają żywotność całego systemu odprowadzania wody.

Inwestorów z Warszawy i okolicy zainteresowanych przeprowadzeniem kontroli i naprawą orynnowania zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu. Posiadamy bogate doświadczenie w naprawie rynien różnego typu i rodzaju. Obsługujemy obiekty mieszkalne i nieruchomości użytkowe różnego przeznaczenia. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

naprawa-rynien.jpg
Dachówka
Kontakt

Zastanawiasz się nad naprawą swojego dachu ?
Skontaktuj się z firmą DACH SERWIS i dowiedz się więcej.

05-091 Ząbki/Warszawa

737805800

bottom of page