top of page
Image by Robin Kutesa

Dekarz - Piaseczno. Fachowa i kompleksowa pomoc

Naszą specjalnością są usługi dekarskie, które od wielu lat realizujemy względem różnego typu budynków i pokryć dachowych. Zajmujemy się kompleksową renowacją i naprawą dachów, konserwacją oraz wykonywaniem przeglądów technicznych. Z łatwością diagnozujemy wszelkie nieszczelności oraz usterki, montujemy elementy konstrukcyjne oraz wykonujemy stolarkę okienną. Nasze prace realizujemy względem budynków mieszkalnych, jak również zakładów pracy, budynków komercyjnych i użyteczności publicznej. Regularnie obsługujemy Klientów z Piaseczna i innych miejscowości w bezpośredniej okolicy Warszawy, oferując im kompleksową i profesjonalną pomoc.

Nasze usługi dekarskie w Piasecznie

Jakość i wsparcie

Przeglądy dachów

Naprawa i uszczelnienia pokryć dachowych

Montaż komunikacji dachowej, płotków przeciwśniegowych

Montaż i naprawa rynien

Montaż obróbek dekarskich

Krycie papą termozgrzewalną

Montaż i wymiana okien dachowych

Hydroizolacja polimocznikowa

Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, mamy doświadczenie i wiedzę, aby zrobić to solidnie. Zadzwoń do nas w celu konsultacji.

Czyszczenie dachu
Dekarz w Pracy

Usługi dekarskie w naszej ofercie w Piasecznie

Podejmujemy współpracę z odbiorcami prywatnymi i biznesowymi, którzy pragną poprawić stan izolacji dachu, przeprowadzić mniejsze lub większe naprawy, a także zmodernizować konstrukcję. Szybko i sprawnie przeprowadzamy przegląd dachu, ustalamy najlepsze rozwiązania warte zaaplikowania oraz pomagamy w przeprowadzeniu wszystkich prac. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem sprzętów i elementów konstrukcyjnych, co pozwala na natychmiastową pomoc w każdym przypadku.

Wszystkie otrzymane zlecenia dokładnie analizujemy tworząc ich osobną wycenę. W każdym wypadku jesteśmy gotowi nieść fachową pomoc w najkrótszym możliwym czasie. Doskonale wiemy jak wielkie znaczenie dla termoizolacji budynku ma prawidłowo wykonany dach. Dlatego dajemy gwarancję najwyższej jakości usług oraz profesjonalnego wsparcia przez cały czas trwania współpracy.

Dekarz: Piaseczno - Warszawa - mazowieckie. Profesjonalna pomoc dekarza

Naszą ofertę kierujemy do odbiorców z terenu Piaseczna, Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Dogodna lokalizacja oraz świetne zlokalizowanie z Piasecznem czynią nas jednym z najchętniej wybieranych przedsiębiorstw dekarskich w regionie. Zapraszamy do kontaktu oraz składania zapytań ofertowych już teraz! Jesteśmy gotowi zaproponować konkurencyjne stawki, elastyczne terminy oraz kompleksowe wsparcie w ramach napraw, izolacji i modernizacji pokryć dachowych.

naprawa-dachow.jpg
Dachówka
Kontakt

Zastanawiasz się nad naprawą swojego dachu ?
Skontaktuj się z firmą DACH SERWIS i dowiedz się więcej.

05-091 Ząbki/Warszawa

737805800

bottom of page